SSS

SSS

Sık Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabını aşağıda bulamazsanız, lütfen SaadPlast ekibine ulaşmaktan çekinmeyin

İlgileniyorsam fiyat listesi alabilir miyim?

Evet, lütfen bize şişenin kodunu, hacmini, rengini ve istediğiniz miktarı bildirin. Gerekli tüm ayrıntıları e-posta ile size bildireceğiz.
SaadPlast tasarımları dışında başka bir tasarım istiyorsanız, lütfen bize istediğiniz ürünün resimlerini gönderin. Elinizdeki çizim veya numuneyi bize verdiğinizde, bu kalıbı kalıp merkezimizde sizin için üretiyoruz.

Müşteri tasarımına göre üretim yapabilir misiniz?

Tabii ki, Profesyonel bir üretici olarak kendi destekleyici kalıp merkezlerimize sahibiz ve müşterilerimize destekleyici ve kişiselleştirilmiş hizmet sunmaya daima hazırız. Bize bir numune veya doğru tasarım çizimi sağlamanız yeterli olacaktır.

Minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?

Farklı ürünler farklı minimum sipariş miktarına sahiptir. Minimum miktar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Nasıl numune alabilirim?

Size ücretsiz numune sunmaktan onur duyarız, ancak yeni müşterilerin kurye ücretini ödemesi beklenmektedir.
Kurye ücreti ile ilgili olarak, numunelerin alınması için FEDEX, UPS, DHL, TNT, vb. Şirketler üzerinden bir hizmet ayarlayabilir veya kurye hesabınızı bize bildirebilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürer?

Sevkiyat süresi gönderim yaptığımız ülkeye bağlıdır. Ürün stokta yoksa, sevkiyat süresi yaklaşık bir ay sürebilir.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ödemeleri tamamlamak için Havale/EFT, Akreditif, Western union ve benzeri gibi birden fazla seçeneğimiz bulunmaktadır

Sevkiyat yöntemleri ve süresi nedir?

  1.  DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS, vb. gibi ekspres kuryeler bulunmaktadır. Sevkiyat süresi ülkeye ve bölgeye bağlı olarak yaklaşık 2 haftadır.
  2.  Havaalanından havaalanına: havaalanına bağlı olarak yaklaşık 7-12 gün.
  3.  Limanından limana: yaklaşık 20-35 gün
  4.  Müşteriler tarafından atanan aracılar.

Bir kalıplama projesi teklif etmek için gerekli bilgiler nelerdir?

İhtiyaç duyulan yıllık miktar, malzeme tercihi, parça baskıları veya CAD dosyaları, parça örnekleri (varsa), parça uygulamasının açıklaması, prototip parçalar için zaman aralığı ve üretim parçaları için zaman aralığı gibi daha fazla ayrıntıya ihtiyacımız olacaktır.

Projem için hangi malzemeyi kullanmalıyım?

Çoğu malzeme uygulamaya özeldir. Uygulamanız için seçilmiş bir malzemeniz yoksa, size yardımcı olabilir ve yol gösterebiliriz.
Genellikle birkaç reçineden numune alınabilir, ancak devam etmeden önce müşterinin nihai onayı gerekir.

FAQ

What’s in your mind?

Send us your feedback – anything that’s on your mind – whether good or bad, compliments or criticisms, we want to hear it. If something is bothering you, we’ll work to fix it. If you like something we’re doing, we’ll continue to do it. Your insights are critically important, and we want to make sure we’re continually raising the bar on your experience with Saadplast

Scan the code