o

SaadPlast

Ambalaj

Günümüz müşterilerinin ihtiyaçları farklıdır ve müşteri beklentilerini karşılarken yüksek kaliteli ürünler yaratmak da zorlu bir süreçtir.

Çünkü Güzellik Tek Başına Yeterli Değil!

SaadPlast markanız için son derece etkili, avantajlarınızı öne çıkaran, müşterileri satın almaya iten yaratıcı tasarım ve kullanışlı ambalaj çözümleri ile rakiplerini geride bırakıyor.

daha fazla

KATALOGUMUZ

KATALOGUMUZ

?

Neden

SAADPLAST

Markanız Güvenle Paketlenir

Sürdürülebilirlik

SaadPlast topluma ve çevreye karşı olan sorumluluğuna sonuna kadar bağlıdır.

İş Sürekliliği

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan mükemmel kalitede ambalajlar oluşturarak, markanızın ve ürünlerinizin başarısı için sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Uzmanlık Önemlidir

Ambalaj üretim hattında 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren SaadPlast, birinci sınıf kaliteli ikonik tasarımlara sahip ambalajlar sunmaktadır.

Fiyat Alın

Ürün Sizden? Uygun Ambalaj Bizden

İster büyük bir şirket ister yeni kurulan bir işletme olun, bütçenize uygun birinci sınıf ürüne sahip olmanızı sağlamak için 40 yılı aşkın deneyimimizi sizlere sunuyoruz.

&

FİRMAMIZDA

GÜVENLİK VE SAĞLIK

SAADPLAST’ta çalışanlara karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu nedenle onlara güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Riskler, tüm işyerleri için periyodik olarak değerlendirilmekte ve uygun koruyucu önlemlerle kabul edilebilir bir seviyede tutulmakta, bu sayede uzun vadede çalışma koşullarını sürekli iyileştirmekteyiz. Şirket yönetimi, çalışanların güvenlik kültürünü yükseltmek için kişisel bir örnek sağlayacaktır.

oour

Blog

BBizim

ortaklarımız

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, yenilikçi üretim teknolojilerimiz ve büyük esnekliğimizle her tür müşteriye ve her tür pazara hitap edebiliriz. Bu bizimle çalışmayı seçen markalardan bir seçkidir.

Scan the code