Kalite Yönetim Sistemi

KYS

Kalite Yönetim Sistemi

sadece ambalaj tedarikçiniz değil, aynı zamanda arkadaşınız ve ambalaj ortağınızız

Yönetim ve personel, ürünleri anlaşmaya uygun olarak değerli müşterilerinin gereksinimlerine göre paketlemeye gönülden bağlıdır. Bunun yanında, yönetim tüm uygulanabilir gereksinimleri yerine getirmektedir.

Kalite Politikası

SaadPlast olarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak adına kaliteli ürünleri ve bu ürünlerin etkinliğini sürekli olarak geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Bunu tüm çalışma sahalarında uyumlu bir ekip olarak iş birliği içinde başarıyoruz.
Yönetim, kalitenin devamlı gelişmesi adına şu maddelere gönülden bağlıdır:

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılama becerisini geliştirmek
  • Her seviyede kalite hedefleri oluşturmak
  • Ürün kalitemizi etkileyebilecek tüm iç ve dış faktörleri incelemek ve kontrol etmek
  • Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine yardımcı olmak
  • Sosyal taahhüdümüzün bir parçası olarak topluma karşı yükümlülükleri yerine getirmek

Kalite Güvencesi

SaadPlast Ambalaj’ın Kalite Güvencesi, tüm hizmetleri, ürünleri ve üretimi takip etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kalite güvencesi, mevcut prosedürleri denetlemek ve sürekli iyileştirme yoluyla yeni fikirleri uygulamak için yönetim ekibiyle birlikte çalışmaktadır.

SaadPlast olarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak adına kaliteli ürünleri ve bu ürünlerin etkinliğini sürekli olarak geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Bunu tüm çalışma sahalarında uyumlu bir ekip olarak iş birliği içinde başarıyoruz.
Kalite Güvencesi çeşitli adımlar ve yöntemlerle kontrol edilmektedir:

  • Bakım
  • Eğitim
  • Ürünler için kalite kontrol prosedürleri

Tüm prosedürler, düzenleyici kurumların yanı sıra müşteriler tarafından da rutin olarak denetlenmektedir.

Birinci Sınıf Kalite

Dünyanın dört bir yanındaki çok çeşitli paketleme seçenekleriyle, sağlamlık ve dayanıklılık sağlamak için tüm ürünlerimizi birinci sınıf hammaddeler kullanarak üretmeye devam ediyoruz.

Q

QUALITY

SAADPLAST

Saadplast kalite yönetim sistemi, mümkün olan en iyi parçaları en rekabetçi fiyatlarla sağlama taahhüdümüzü göstermektedir. Tüm şirketimiz, Orta Doğu ve Avrupa’daki en iyi plastik kapak çözümlerinden biri olarak kabul edilmek için gerekenler konusunda gerçek bir sağlık ve güvenlik ortamı yönetimi anlayışına sahiptir.

Entegre bir yönetim sistemi, şirket İçtüzüğü’nün içeriğinde ve akış şemalarında yer alan organizasyonel düzenlemelere uygunluğun yanı sıra planlama, tutarlı tasarım, prosedür ve talimatların uygulanması, bunların doğrulanması ve denetlenmesi esasına dayanmaktadır. uluslararası standartların gerekliliklerine uygun yönetim sistemi.

Scan the code