ŞİRKETLER

H

Tarihçe ve Liderlik

SaadPlast müşterilerine operasyonlarının güvenilirliğini ve karlılığını artırmalarına yardımcı olabilecek yüksek kaliteli ürünler ve eksiksiz çözümler sağlamak için 1982 yılında kurulmuştur.

2002, SaadPlast yılında enjeksiyon hava basınçlı kalıplama hattında faaliyet göstermeye başlayan SaadPlast, sırasıyla 2013’te Gaziantep’de ve 2016’da Halep/Suriye’de olmak üzere ikinci ve üçüncü fabrikalarını kurarak büyümesini sürdürmüştür.
Günümüzde İstanbul/Türkiye’de bulunan merkez ofisimiz aracılığıyla marka şirketleri, yetkili satıcılar ve tasarımcılar için ambalaj çözümlerini başarılı ve profesyonel bir şekilde yönlendiriyor ve uyguluyoruz.

Company Established

Worked in baby’s products line

Injection stretch blow molding line

Second Factory Gaziantep/Turkey

Third factory Aleppo/Syria

Head office Istanbul/Turkey

V

Vizyonumuz

Tek odak noktası en iyi plastik parçaları üretmek olan, samimi bir ortam ve tutkulu profesyonellerle dünya standartlarında bir şirket olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

M

MİSYONUMUZ

Parça tasarım üretimini geliştiren ve her işi profesyonellikle yöneten uzman kadromuzla hem yüksek kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler üretmeye çalışıyoruz.

V

DEĞERLERİMİZ

Çalışanlarımız günlük eylemlerinde rehber olarak, misyonumuzu ve değerlerimizi takip etmekte, önemli olanı korumak için daima ileriye doğru hareket etmektedir. Birlikte, yalnızca kuruluşumuzun hedefini değil, aynı zamanda seçimlerimizi yönlendiren değerleri de tanımlamaktadır.

KYS

Kalite Yönetim Sistemi

Yönetim ve personel, ürünleri anlaşmaya uygun olarak değerli müşterilerinin gereksinimlerine göre paketlemeye gönülden bağlıdır. Bunun yanında, yönetim tüm uygulanabilir gereksinimleri yerine getirmektedir.

devamını oku

Tedarik Zinciri Yönetimi

Devamlı değişen tüketici, iş ve çevre ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan tedarik zinciri yönetimi departmanımızla ambalaj üretiminde sınırlarımızı zorlamaya devam ediyoruz.

devamını oku

İş Akışı

Herhangi bir projenin en başından itibaren müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz ve hem kalite hem de maliyet açısından gereksinimlerini karşılamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

devamını oku

TF

Ticari fuarlar

40 yılı aşkın deneyimimiz boyunca, görünürlüğümüzü artırmak, tüketicilerle bağlantı kurmak ve en son ürün, teknoloji ve hizmetleri tartışmak için birçok ticari fuar ve sergiye katıldık.

oour

PARTNERS

With our high-quality products, innovative production technologies, and great flexibility, we can cater to all types of customers, and any type of market. This is a selection of the Brands that have chosen to work with us.

Scan the code